Saraylı Mobilya Kimdir?

 

Saraylı Mobilya 2000 yılından bu güne mobilya sektöründe üretim, mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir şirketdir. Mağazamızda onlarca ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazaları ve Türkiye'de her eve girmeyi hedefleyen  saraylimobilya.com.tr  sanal mağazası ile her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler.

SARAYLI'ya Neden Güvenmeliyim?

 

İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security ve İPara Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur. Dilerseniz mağazamızı ziyaret ederek siparişlerinizi mağazalarımdan da verebilirsiniz. Mağazamızın iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Saraylı‘yı Neden Tercih Etmeliyim?

 

Saraylı Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır.
Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazamızda ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor

Ürünlerinizi İnceleye bileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı?

 

Saraylı Mobilya’nın İstanbul'da büyük teşhir alanlı yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mağazası bulunmaktadır. Mağazamızda birçok ürünü canlı dokunarak ve kalitesini görerek sipariş verebilirsiniz. internet sitemiz üzerinde beğendiğiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Mağazanızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim?

 

Sitemiz üzerinde binlerce ürün bulunmaktadır,  mağazamızda birbirinden farklı takımları  belirli dönemlerde değiştirerek sizlere sunmaktayız.
Bu nedenle sitemiz üzerinde beğenmiş olduğunuz her ürünü mağazamızda bulamayabilirsiniz. Ancak benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Mağazalarınız Ne Zaman Açık?

 

Haftanın her günü 09:00-20:30 saatleri arasında tüm mağazalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Ürünleriniz Garantili mi?

 

Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 Yıl Garantilidir.

Üretim Süresini Kısaltabiliyor Musunuz?

 

Mağazalarımızdaki ve internet sitemizdeki ürün detaylarında belirtilen teslimat süreleri "Maksimum Süre" olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için satış danışmanlarımız ile (0216) 596 5334 'den (09:00-20:00) iletişime geçebilirsiniz, kesin sonuç olmamakla beraber üretici firmalarımız ile görüşülerek ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir, ancak teslimat ilinize olan sevkiyat tarihi ve süresi önemlidir.

Ürünlerde Renk Değişikliği Yapılıyor mu?

 

Koltuk ve Köşe gibi döşemelik ürünlerde SARAYLI Premium kumaş seçeneklerinde sizlere yüzlerce alternatif kumaş ve renk seçeneği sunuyoruz, bu seçenekler sayesinde kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.
(Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

Ürünlerde Parçalı Satış Yapılıyor mu?

 

Ürünlerimizde istediğiniz parçaları istediğiniz adette satın almanızı için özelleştirmeler gerçekleştirdik. Bu tarz ürünlerde parça seçeneğini seçerek de sipariş oluşturabilirsiniz.
Örneğin; Yatak odası takımının sadece şifonyerini sipariş verebilirsiniz ya da koltuk takımının sadece tekli koltuğunu sipariş verebilirsiniz. Eğer parça fiyat bilgisi incelediğiniz üründe mevcut değil ise satış danışmanlarımız ile (216) 596 5334'dan (09:00-19:00) bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Ölçü Ürün Yapıyor musunuz?

 

Ürün detaylarında belirtilen özel ölçü çalışılabilen ürünler dışında özel ölçü olarak üretim yapmıyoruz.

Ürünün Kalitenize Nasıl Güvenebilirim?

 

Ürünlerimiz Saraylı Mobilya’nın anlaşmalı olduğu mobilya sektöründe uzman, uzun yıllardır mobilya üretim faaliyeti gerçekleştiren üretici firmalar tarafından üretilmektedir.
Üretimden çıkan her ürün kalite kontrol ekipleri tarafından gerekli son kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme işlemine geçilip sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sebeple mağazamızdan ve internet sitemiz üzerinde gördüğünüz tüm ürünler Saraylı Mobilya tarafından üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti ile güvence altındadır.

Ürünleriz Stoklu Mu?

 

Mobilya grubu ürünlerinde özelliştirmelerden dolayı büyük oranla stoklu ürün bulunmamaktadır, ancak; ürünlerimizin stok durumu bize ulaşarak öğrenebilirsiniz (216) 5965334.

Tedarikçimiz Olabilirsiniz?

 

bilgi@saraylimobilya.com.tr mail adresimize firma bilgilerinizi ve çalıştığınız ürün gruplarınız gönderirseniz veya  satın alma departmanımız ile iletişime geçerek, görüşmeleri başlatabilirsiniz.